YORUMLAR

Bilgi Birikim Eğitim Danışmanlık A.Ş.

Bizim için Ne Dediler ?

Övgüleriniz gurur, eleştirileriniz daha iyiye yön vermektedir. Hepinize teşekkür ederiz.

Bilgi Birikim Eğitim

Samimi, kar amaçlı değil bilgi paylaşımı odaklı, harika bir mesleki paylaşımdı. Her bir eğitmenden, değişen uygulamalar, Yargıtay kararları, hesaplama teknikleri hakkında keyifle bilgi sahibi olduk. Teşekkür ederim.

Av. Damla YAVUZ

Bilirkişilik eğitimi olmasının yanı sıra benim için meslek içi eğitim de oldu. Çok faydalandım. Umarım başka eğitimlerde de bir araya geliriz. Teşekkürler.

Av. Mürüvvet ŞAHİN

Eğitim çok başarılı geçti. İş hukuku anlamında açılacak davalarda, dava dilekçe örnekleri ve önemli kriterleri içeren bir eğitim de olursa sevinirim. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Av. Göksu Celep KÜÇÜKÜNSAL

Zaman Zaman tekrar edilmesinin yararlı olacağı inancındayım. Özellikle Eğitimcilerin ders notlarını paylaşıyor olmasının, biz katılımcılar için bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Eğitime emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Av. Emine YAZICIOĞLU

Esasen daha önce başka bir kurumdan alınmış sertifikam vardı. Ancak çok fazla bir şey öğrenemediğim için yeniden eğitim almak istedim. Derslerin sonunda ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Beklentimin çok üzerinde verim aldığımı memnuniyetle söyleyebilirim. Böyle bir eğitim programının hem bu kadar verimli hem de eğlenceli olması nasıl mümkün olabilir? Gayet oldu. Tüm özveri, dostluk ve emeğinize sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.

Av. Süsen GÖDEKMERDAN

Seminer programının içeriği ve anlatım iyi olmakla beraber süre açısından işin pratiğini anlamaya yeterli değildi. Genel bilgilerin verilmesi zorunlu olsa da eğitim iki aşamalı olarak yapılabilir. Örneğin; bu eğitim genel bilgiler, bir sonraki eğitim ise daha pratik ve olay anlatımı şeklinde olabilirdi. Belki daha sonra b uda düşünülebilir. Yine de çok başarılıydı. Teşekkür ederim.

Av. Demet Reçber ÖZTÜRK

Buraya gelirken her şeyi bildiğimi sanırdım. Yorgunluğuma değdi. Ancak sanki bir hafta daha olsa tam yerine oturur diye düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Av. Belgin SOYLU

Bu güne kadar gittiğim eğitimler içinde en güzeli, uygulamanın içinden eğitim idi. Ayrıca bütün eğitmenlerimizin sıcaklığı da Bilgi Birikim’in farkı oldu.

Av. Pınar SARP

Uygulamalı derslere (özellikler kursiyerlerin kendilerinin bilgisayar ortamında yaptığı örnekleme olay uygulamalarına) bir gün ayrılmasının bilginin kazanımı açısından kalıcı olabileceğini düşünüyorum. Her iki hocamızın da tüm birikimlerinde ne varsa kursiyerlere aktarma heyecanına hayran kaldım. Teşekkürler.

Av. Ahmet Selçuk GÖK

Örnekleme, konu anlatımı daha çok olmalı. Ancak süre çok kısıtlı. SGK mevzuatı hakkında maaş hesaplama vs. gibi birçok konuyu öğrenemedik. Çünkü süre yeterli değildi. Eğitmenlere diyecek bir şey yok. Daha çok öğrenmek için daha çok zaman lazım. Emek çok olduğundan ödediğimiz bedel daha fazla olmalıydı. Emeğiniz kursağımdan geçti çünkü. Herkese teşekkürler.

Av. Emine Bilge KALAYCI ŞEN

Her şey mükemmeldi.

Av. A. Oğuz BİLECEN

Seminerlerin tekrar edilmesini istiyorum.

Av. Funda KÜÇÜKGÜNER

Yargıtay Dairelerinin uygulamaları arasındaki temel farklılıklar ilk derslerden belirtilirse kafa karışıklığı ortadan kalkabilir. Çünkü özellikle TRH ve PMF tabloları örneklemelerde ücret, evlenme ihtimali gibi hususlar karışabiliyor. Ders saatleri arttırılmalıdır. Bunun dışında aldığım en iyi eğitimdi. Çok teşekkür ederim.

Av. Feza Taş TEMİZGİL

Semineri gerçekleştiren hocalarımıza teşekkür ederim. Gerek bilgi gerekse aktarım konusunda çok verimli bir eğitim olduğu kanaatindeyim. Bununla beraber eğitim alan kişiler arasında bilgi seviyesi farkı olması, bir takım sıkıntılara yol açmaktadır. Bu nedenle özellikle eğitim konularında bilirkişilik yapanlar ile yapmayanlar arasında denge kurulması gerektiği kanaatindeyim. Her şey için teşekkür ederim. Ayrıca aralarda verilen ikramlarınızda gerçekten süper.

Av. Zeynep ÇOBANOĞLU

Çok yararlı bir eğitim oldu. Hafta içi olması daha faydalı olacaktır. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Av. Osman ÇELEBİ

Eğitimcilerimize bilgilerini bizimle paylaştıkları için çok teşekkür ederim. Kalitenizin devam etmesini diler, saygılarımı sunarım.

Av. Çiğdem Utku BİLGİÇ

Eğitim çok iyi idi. Ancak, sadece trafik kazaları için 24 saat düzenlenmesi, bol rapor örneği verilmesinin daha yararlı olacağını düşünüyorum.

Av. Akif ERDOĞAN

Eğitim mükemmel idi. Üç ayda bir yenilenmesini talep ediyorum.

Av. Bünyamin ALKAN

Seminer konularının kapsamı bakımından süre yetersiz. Belli birikimi ve uygulaması olan katılımcılar için daha faydalı olsa da, diğer katılımcılar için olmayabilir. Eğitici arkadaşlar konularına çok hakimler. Teşekkür ederim.

Av. Ahmet Metin TÜZÜN

Çok faydalı bir eğitimdi. Ancak, seminerler başlangıç ve ileri seviye olarak ikiye bölünürse daha faydalı olacaktır. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Av. Mehmet KAYKIL

Seminerin 48 saat olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Bir sonraki eğitimde görüşmek üzere.

Av. Adil YAMAN

Örneklere biraz daha fazla zaman ayırmak adına, belki temel konuları kursiyerlerin bildiği farz edilebilir.

Av. Cansu TAŞ ÇOLAK

Tecrübeyi aktarmadaki samimiyetiniz ve konuya hakimiyetiniz mükemmel. Teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Av. Mustafa BALCI

Güzel bir anlatım ve iyi dokümanlar. Teşekkür ederim.

Av. Ahmet GEDİK

Bu zamana kadar meslek içi eğitim adı altında aldığım en iyi en kapsamlı ve eğlenceli eğitimdi. Teşekkürler.

Av. Senem TİRYAKİ

Eksik olduğunu düşündüğüm her konuda aradığım cevabı aldım. Teşekkür ederim.

Av. Ünal HOŞGÖR

Kendi adıma; iş hukukundan kaynaklanan anlaşmazlıkların çözümünde gerek arabulucu gerekse taraf vekili olarak hakimiyet sağlamak ve aktif rol oynayabilmek, inisiyatif oranımı artırmak için geldiğim bu eğitimde yeterli bilgiye ulaştım. Ama bilirkişilik hedeflemediğim için bazı noktalarda fazla (benim için gereksiz) bilgi aldığımı da düşünmedim değil. Tümevarım değil tümden gelim metoduyla yani örneklerin çoğaltılıp teoriye gidilmesinin, bilen bir hedef kitle açısından çok daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Emekleriniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarım.

Av. Hikmet Can KURUOĞLU

Hocalarımız bizim için çok değerliydi. Bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaştıkları için müteşekkirim. Seminer hakkında ise hiç bilirkişilik yapmamış insanlarla yapanlar arasında ayrım yapılması belki daha faydalı olabilir düşüncesindeyim. Bir de bazı avukat arkadaşlar dersi kendi problemlerini çözdürme eğilimine yöneldiğinden hiç hesaplama yapmamış arkadaşların kafasının karıştığı düşüncesindeyim. Ama yine de Bilgi Birikim’in başarılarının devamını dilerim.

Av. Dilek Yücel KOÇAK

Eğitimde öğrenilen hususların kalıcılığının sağlanması maksadıyla örnek olaylarla ilgili bol uygulama yapılmasının eğitim verimini daha da artıracağını değerlendiriyorum.

Av. Ufuk ÖZTÜRK

Bilirkişilere ilave olarak, avukatlara yönelik programların da düzenlenmesi uygun olur kanaatindeyim.

Av. Çağlar ALTUN

Yargıtay kararları ve değerlendirmeler çok güzel. Ancak daha iyi özümsemek için okuyarak gelebilmeliyiz. 2 hafta üst üste değil de hafta içi dahil ikişer gün aralıklarla ders yapılabilir. Emeklerinizi ve özel bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Av. Meltem TEMURER

Avukatlık konularına biraz daha ağırlık verilirse daha iyi olacağını değerlendiriyorum. Bunun dışında her şey son derece güzel planlanmış. Bu eğitimden son derce istifade ettim. Tüm ders veren hocalarıma teşekkür ederim.

Av. Mahmut TABUROĞLU

Süper tavır, süper bilgiler, süper hocalar… Daha ne olsun? Çok teşekkürler. Müdavim-1

Av. Damla YAVUZ

Seminer içerisinde bahsedilen SGK’nın düzenlediği; bildirge, aylık bağlama kararı, ödeme emri, tahakkuk belgesi gibi formların, ders sırasında yansı olarak gösterilmesinin çok faydalı olacağını ve dersi zenginleştireceğini düşünmekteyim.

Av. Mehmet Zeki YEŞİLYURT

Hafta sonu 09:00-18:00 saatleri çok yorucu oluyor. Cuma-Cumartesi-Pazar şeklinde olup 15:00’da bitebilirse daha iyi olur. Her şey için teşekkürler.

Av. İlkay HASGÜL

Çok faydalı bir eğitimdi. Ancak, seminerler başlangıç ve ileri seviye olarak ikiye bölünürse daha faydalı olacaktır. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Av. Mehmet KAYKIL

Hocamız duayen, sanatçı. Trafik kazası ile ilgili tüm hukukçuların ders alması gereken üstat.

Av. Ömer Fatih KAMA

Eğitimden genel olarak çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.

Av. Zeynep SEÇKİN ÖZTÜRK)

Eğitimin niteliği dikkate alındığında süre açısından farklı bir düzenleme yapılabilirdi.

Av. Gizem GÜCENMEZ

Seminer programı ve eğitmenler çok yeterli ve faydalı. Sadece süre olarak eğitim daha uzun olmalı eğitime ikinci kez geldiğimde seminer faydası mükemmel olacak. J

Av. Serkan KOLUAÇIK)

Eğitime ilk defa katılanlar için sürenin az olduğunu düşünüyorum. Aynı konuların daha geniş bir zaman dilimine yayılarak anlatılmasının daha verimli olabileceği kanaatindeyim.

Av. Zülküf Önal ÇEPE

Eğitim benim için çok faydalı oldu. Ders notları yanında hesap tablolarını da verdiğiniz, iki haftalık emek ve sabrınız için teşekkür ederim.

Av. Feyza Zeynep TOGAY

Bu eğitimi ilk kez aldığım için daha detaylı daha uzun süreli bir eğitim almanın daha iyi olacağını düşünüyorum. Eğitim konuya ilişkin daha önce bilgisi ve birikimi olanlara yönelik olduğunu eğitim süresi içinde öğrendim. Bu konuda eğitim ve ilanlarda detaylı bilgi verilmesi daha iyi olabilirdi. Eğitmenlerimiz çok özverili ve donanımlı. Kendilerine çok teşekkür ederim. Şahsım adına temelden başlayarak detaylandırılan bir eğitim olursa tekrar katılmak isterim.

Av. Ayşegül Akçay ÇELİKKOLLU

Eğitim süresince eğitmenlerimizin herkes ile birebir ilgilenmesi ve sorularını ayrıntı ile cevaplaması diğer eğitimlerden farkını ortaya koydu. Eğitmenlerin hepsi gerçekten alanında uzman ve ilk derece-istinaf-Yargıtay uygulamalarına hakim kişiler. Bu sebeple diğer eğitimlerden çok farklı bir eğitim oldu. Çok iyi. Baya İyi. Baya Baya İyi. Müdavim-2

Av. Pınar SARP

Tüm bu yorumların dışında, eğitimin çok iyi ve mükemmel olduğu yönünde değerlendirmede bulunmakla yetinen onlarca meslektaşımıza da sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Bilgi Birikim Eğitim